O MNĚ

Kojení je nejpřirozenější způsob výživy Vašeho miminka.

Jmenuji se Veronika Chládková ( roz. Pavlová) a působím v jihočeských Strakonicích. V roce 2009 jsem ukončila studium na místním gymnáziu.  V červnu roku 2012 jsem ukončila bakalářské studium na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, obor Nutriční terapeut a v září roku 2016 navazující magisterský obor Řízení a supervize v sociálních a zdravotnických zařízení na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze.

Praktické zkušenosti jsem během studia získala například v Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM), Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, Nemocnici Písek, a.s., Nemocnici Strakonice, a.s. (oddělení šestinedělí), Obezitologické poradně MUDr. Hany Štětkové či v diabetologické poradně MUDr. Lenky Novákové.

V listopadu 2010 jsem získala certifikát "laktační poradce- zdravotník" absolvováním laktačního kurzu pod hlavičkou Laktační ligy. Od roku 2011 jsem i její členkou. Pravidelně se také účastním vzdělávacích kurzů, seminářů a konferencí o kojení a výživě dětí pořádaných laktační ligou.

Výživovému a laktačnímu poradenství se aktivně věnuji od června roku 2011. V září roku 2011 jsem získala vhodné prostory pro poradnu. Od té doby ji navštívilo několik desítek spokojených klientů.

Od října roku 2011 je činnost poradny podporována Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky, pro jejíž klienty jsou připraveny speciální slevy na nabízené služby.

Dále spolupracuji i s pojišťovnou Ministerstva vnitra a Oborovou zdravotní pojišťovnou.